цельнолитые коронки показания
номера ретракционных нитей
как проверить алмаз или нет

Меламінова кромка

Виробництво меблів – досить складний технологічний процес, який вимагає від підприємства наявності певного обладнання та матеріалів. Меламінові кромки – матеріал, застосування якого є обов’язковим при виготовленні меблів. Але що це таке і для чого служить?

Відомо, що останнім етапом при виробництві меблів є проведення оздоблювальних робіт, в число яких входить і облицювання країв кожного елемента. При цьому в якості основного оздоблювального матеріалу застосовуються меламінові кромки. Робиться це для того, щоб надати меблям естетичний зовнішній вигляд, зробити краї більш виразними і привабливими. Тільки пройшовши таку обробку, меблі зможуть задовольнити потреби покупців.

 

 

 

Поняття про меламінову кромку

Меламінова кромка поширена у вигляді різної ширини декоративних смужок. До її складу входить кілька шарів паперу, кожен з яких виконує певну функцію.

Перший шар представлений щільним декоративним папером, на якому зображений малюнок, що надає виробу охайний зовнішній вигляд.
Другий шар - підкладка з цигаркового паперу, на яку наносять декоративний шар.

Додаткові функції

Окрім декоративної функції, меламінова кромка захищає  фурнітуру від пошкоджень. Для цього вона просочується спеціальними речовинами – меламіновими смолами. Звідси й назва виробу. Для захисту декоративного шару від механічних пошкоджень, так само як і для збільшення терміну служби всього продукту, лицева поверхня кромки обробляється спеціальним лаком, що додатково запобігає випаровуванню меламінових смол.

Яндекс.Метрика